The Fall - City Gardens NJ 06-12-1981


Daha önceleri blogda görünen Lastfm zımbırtılarını artık koymamaya karar verdim.. Şahsen PC'den müzik dinlemek bana çokda zevk vermiyor açıkası ve nadiren dinliyorum genelde. Onun yerine müzik seti ve mp3 player gibi müziği müzik gibi algıladığımı düşündüğüm cihazlar daha verimli oluyor dikkat etme açısından.
Her hafta Cuma günü, 1 haftada hangi 11 - 21 ismi dinlediğimizi sizlere buradan duyuracağız. Belirtmek isterim ki yazdığım isimlere yine zaman içerisinde yer vereceğimde demektir tabii bu.. Bir nevi ipin ucunu göstermek gibi oluyor ama Ychorus her daim sürprizlerle dolu olduğunuda unutmamak gerekir elbet : )
1 Hafta içinde çokça tüketip, bana ilerleme gücü veren isimleri karışık bir biçimde yazmak istiyorum..Half Man Half Biscuits

The Fall

Magazine

The Loft

The Wedding Present

Mephisto Walz
Peter Gabriel

Nilüfer Ruacan Verdi
Faith No More

Ezginin Günlüğü

Wire

Sakin

Pia Fraus

The Cure
Rothko

Astrolab

Steve Roach & Vidna Obmana

Damon & Naomi

Dead Can Dance
Sebadoh

Nirvana
Yonca Evcimik

1981'de gerçekleşen bu konser albüm olarak baskıda yok.. Gayet nadir bir kopya ve The Fall gücünü hissetmek için birebir. Kayıt elbet çok iyi değil ama dinlerken konseri hayal etmek ve ne kadar özel olduklarını anlamak gibisi yok. İstanbul konserinde bulunamadığım için kahroluyorum albümü dinlerken..
"Post Punk" severlere 14 kayıtlık harika bir fırsat.


2 Kişi Yaladı :

1977 | 3 Ekim 2008 19:10

magazine, fall, wire... burda bişeyler oluyor

Cocteau Twins | 3 Ekim 2008 20:32

Daha yeni başlıyoruz : )

Yorum Gönder

.

.

Öpücük