Able - Episodes Of Bravado (Rope Swing Cities, 2007)Uyumak, uyumak, uyumak.. hep ama hep uyumak.. Arada bir uyanmak ve sonra yine uyumak..
Sessizlik.. hep sessizlik daimi ve hiç olmadığı kadar sessizlik.. Kimseyi görmek istememek.. ve hiçliğe doğru gidişin, tüketişin, tükenişin, tükenişlerin, en azapsız, en berrak tek tanığı olabilmek.. Yılları.. nasıl, ne için, neden çürüttüğünü bilmemek, bilememek.. Anlayamamak ve eldeki o koca boşluktan içeriye gizlice girmek.. 90'a merdiven dayayıp, dayanıpta yıkmak belki de.. Bütün olanları sorgulamak, yok etmek, temize çekmek.. Faydalı, faydasız! İyi ve kötü olan bütün sürprizlere açık olmak. Kaybetmemek.. o ruhu hiç kaybetmemek ve geriye çekmek.. Nedenini hiç düşünmeden geriye çekmek ve kendini ileriye itmek.. Heyecan ? Kime veya nere karşı ? Bilemiyor.. ve hiç kestiremiyorum.. Neyi isteyip, istemediğimi de..

Ama sen olmasan.. sen de olmasan be güzellik.. İşte o zaman yolcu, yolun da gerek.. Birebir hissiyatımın denizin de sürüklenmek de, işte böyle bir şey olsa gerek..

Sadece.. sadece seni kendime.. geri kalan herşeyi ise onlara bıraktım..Able - Episodes Of Bravado (Rope Swing Cities, 2007)


0 Kişi Yaladı :

Yorum Gönder

.

.

Öpücük